Ansatte

Her er en oversikt over Utviklingsfondets ansatte på hovedkontoret i Oslo, våre landkontorer i Etiopia, Malawi og Somalia samt vår ungdomsorganisasjon Spire.

Norge

Generalsekretær

Økonomi og administrasjon

Tinna Iuel

Leder for økonomi og administrasjon

Yonas Bar Essack

Yonas Bar Essack

Økonomimedarbeider

Julia Paulsen

Økonomirådgiver

Marked og kommunikasjon

Ann Askim

Leder for marked og kommunikasjon

Hailey Hammer

Kommunikasjonsrådgiver

Sandra Marika Lejon

Sandra Marika Charlotta Lejon

Senior digital markedsrådgiver

Cecilie Rikter-Ydse

Markedsrådgiver

Silje L. Syvertsen

Markedsrådgiver

Annett Rønning-Moe

Markedsrådgiver

Programavdelingen

Elin Cecilie Ranum

Leder for programavdelingen

Audun Husby

Programkoordinator Guatemala

Gyda C. Prestvik

Gyda C. Prestvik

Programkoordinator Nepal

Erlend Olafsrud

Programrådgiver

Kristine Hansen

MEAL-rådgiver

Jacob Walla

Seniorrådgiver for biologisk mangfold og landbruk

Siv Helén Strømland

Seniorrådgiver MEAL

Aleksandra Rouget

Programmedarbeider

Spire ledelse

Elise Åsnes

Leder i Spire

Etiopia

Bjarte Birkeland

Landdirektør Etiopia/Somalia

Sisay Kassahun

Country Program Coordinator

Tesfaye Alemu

Tesfaye Alemu

Finance and Administration Manager

Tesfaye Gonfa

Tesfaye Gonfa

Senior Advisor Participatory Forest Management and REDD+

Muchie Tebeje

Muchie Tebeje

Education and Job Creation Advisor

Solomon Oluma

Senior Finance Advisor

Zemenay Manassie

Zemenay Manassie

Finance Advisor

Edris Mohammed

Agriculture Advisor

Lidia Bekele

Lidia Bekele

Administration Assistant/Cashier

Senait Enku

Office Assistant/Cleaner

Jankebed Melese

Driver / Logistic officer

Jemal Kedir Hiko

Senior MEAL Advisor

Mechal Tadele Asfaw

Senior MEAL Advisor

Malawi

Phillip Tegha

Landdirektør Malawi/Mosambik

Villa Ezala

Monitoring and Evaluation Advisor

Elias Mawaya

Senior Finance Officer

Beatrice Wyson

Office Assistant

Somalia

Issmael Abdulahi Shebal

Program Coordinator

Maryam Mohamoud Ibrahim

Finance and Administration

Suad Abdirahman Wayrah

Finance Assistant

Mohamed Abdillahi Abdi Saxardid

Water Engineer

Mohamed Weli Ahmed

Programme assistance