Ansatte

Her er en oversikt over Utviklingsfondets ansatte på hovedkontoret i Oslo, våre landkontorer i Etiopia, Malawi og Somalia samt vår ungdomsorganisasjon Spire.

Norge

Generalsekretær

Jan Thomas Odegard

Generalsekretær

Programavdelingen

Elin Cecilie Ranum

Leder for programavdelingen

Ulf Flink

Landdirektør Etiopia/Somalia

Sigbjørn Langvik

Sigbjørn Langvik

Landdirektør Malawi/Mosambik

Audun Husby

Programkoordinator Guatemala

Siv Helén Strømland

Siv Helén Strømland

Seniorrådgiver MEAL

Jacob Walla

Seniorrådgiver for biologisk mangfold og landbruk

Thor-Jürgen Greve Løberg

Seniorrådgiver, programavdelingen

Anette Kirkebø

Rådgiver resultatdokumentasjon

Kristine Hansen

Programmedarbeider

Marked og kommunikasjon

Ann Askim

Leder for marked og kommunikasjon

Cecilie Rikter-Ydse

Markedsrådgiver

Sandra Marika Lejon

Marika Lejon

Digital markedsrådgiver

Iselin Dahl

Digital markedskonsulent

Hailey Hammer

Kommunikasjonsrådgiver

Økonomi og HR

Anders P. Halvorsen

Kontorleder

Dorthe_Holm

Dorthe Holm

Internasjonal kontroller

Gyda C. Prestvik

Gyda C. Prestvik

Økonomirådgiver

Yonas Bar Essack

Yonas Bar Essack

Økonomimedarbeider

Spire ledelse

Erlend Olafsrud

Erlend Olafsrud

Generalsekretær i Spire

Elise Åsnes

Leder i Spire

Etiopia

Sisay Kassahun

Country Program Coordinator

Tesfaye Alemu

Tesfaye Alemu

Finance and Administration Manager

Ayda Yimer

Ayda Yimer

Senior MEAL Advisor

Tesfaye Gonfa

Tesfaye Gonfa

Senior Advisor Participatory Forest Management and REDD+

Tajebe Dibaba

Tajebe Dibaba

Research and Results Documentation

Dalawit Teklay

Gender and Youth Advisor

Muchie Tebeje

Muchie Tebeje

Education and Job Creation Advisor

Zemenay Manassie

Zemenay Manassie

Finance Advisor

Edris Mohammed

Agriculture Advisor

Alemayehu Sitotaw

Alemayehu Sitotaw

Vegetable Value Chain Advisor

Lidia Bekele

Lidia Bekele

Administration Assistant/Cashier

Senait Enku

Office Assistant/Cleaner

Jankebed Melese

Jankebed Melese

Driver / Logistic officer

Somalia

Nafisa Abdirahman

MEAL Advisor

Issmael Abdulahi Shebal

Program Coordinator

Maryam Mohamoud Ibrahim

Finance and Administration

Suad Abdirahman Wayrah

Finance Assistant

Mohamed Abdillahi Abdi Saxardid

Water Engineer

Malawi

Victor Katchika-Jere

Victor Katchika-Jere

Country Programme Manager

Mahara Nyirenda

Agricultural Programme Advisor

Phillip Tegha

Phillip Tegha

Program Manager, TRANSFORM

Evelyn Kamanga Susuwele

Evelyn Kamanga Susuwele

Program Officer, TRANSFORM

Villa Ezala

Villa Ezala

Monitoring and Evaluation Advisor

Chimwemwe Chiwaya

Chimwemwe Chiwaya

Finance and Administration Assistant